starstarstarstarstarstar
News

Новий CEO Роман Шрамков

Сьогодні ми раді представити вам нашого нового CEO Романа Шрамкова!

За майже два десятиріччя розробки для міжнародних компаній зі списку Fortune 500 Роман набув солідного досвіду в менеджменті.

Окрім фундаментальних знань у сфері розробки, Роман має великий досвід в управлінні бізнесом, технічному лідерстві та глибокому розумінні того, як технології можуть покращити бізнес-процеси.

Як технічний директор EPAM Systems, він керував основними технологічними процесами та технологічною стратегією компанії.

Роман більше ніж 10 років працював з кодом, захоплюється архітектурою та дизайном програмного забезпечення, цікавиться інноваціями та новітніми технологіями у їх застосуванні в реальних бізнес-кейсах.

Зараз, як CEO компанії CHI Software, він відповідає за розробку та реалізацію бізнес-стратегії компанії.

Компанія постійно стрімко розвивається, ми бажаємо Роману продуктивної роботи на новій посаді та успіхів у реалізації ідей, з якими CHI Software зміцнить свої позиції на українському та міжнародному ринках.

This page uses cookies for analytics and the provided services improvement. By clicking “Accept,” you agree to our cookie policy and other tracking technologies applying. Read more here:Privacy Policy