starstarstarstarstarstar
Новости

Новий CEO Роман Шрамков

Сьогодні ми раді представити вам нашого нового CEO Романа Шрамкова!

За майже два десятиріччя розробки для міжнародних компаній зі списку Fortune 500 Роман набув солідного досвіду в менеджменті.

Окрім фундаментальних знань у сфері розробки, Роман має великий досвід в управлінні бізнесом, технічному лідерстві та глибокому розумінні того, як технології можуть покращити бізнес-процеси.

Як технічний директор EPAM Systems, він керував основними технологічними процесами та технологічною стратегією компанії.

Роман більше ніж 10 років працював з кодом, захоплюється архітектурою та дизайном програмного забезпечення, цікавиться інноваціями та новітніми технологіями у їх застосуванні в реальних бізнес-кейсах.

Зараз, як CEO компанії CHI Software, він відповідає за розробку та реалізацію бізнес-стратегії компанії.

Компанія постійно стрімко розвивається, ми бажаємо Роману продуктивної роботи на новій посаді та успіхів у реалізації ідей, з якими CHI Software зміцнить свої позиції на українському та міжнародному ринках.

Эта страница использует файлы cookies для аналитики и улучшения предоставляемых услуг. Нажимая “Принять”, вы соглашаетесь с нашей политикой использования cookie-файлов, а также других отслеживающих технологий. Узнайте больше здесь: Privacy Policy